fbpx

Meist

Glossom tervisekliinik on unikaalne ja kompaktne tervisekliinik beebidele ja lastele. 

Meie visioon on luua varajase sekkumise keskus, mille meeskonnal on pädevus siduda erinevate erialade teadmised, et alustada õige arengu suunamist juba kohe elu alguses. 

Glossom tervisekliinikus on kaks imetamisnõustajat, laste füsioterapeut, beebimassöör, logopeed ja müofunktsionaalne terapeut. Kõik töötavad ühise eesmärgi nimel: luua kõigile lastele hea algus, millele tugev vundament rajada kogu eluks.

Oleme loonud tervisekliiniku, mis on mõeldud lastele ning on loodud lapsevanematelt lapsevanematele. Meil on kolm kabinetti, lastesõbralik ja kodune ooteruum ja õuealal mänguväljak.

Meie tegutseme, et tõsta lapsevanemate teadlikkust

  • suunata laste näokolju, ülemiste hingamisteede ja hambumuse arengut
  • ennetada hilisemat ortodontilise ravi vajalikkust
  • ennetada uneaegse hingamishäire kujunemist
  • luua pingutusevaba kõne selgus ja hea eneseväljendus 
  • parandada lihaste tugevust ja paindlikkust
  • toetada laste motoorset arengut
  • saavutada parem kehaasend ja vähendada lihaspingeid
  • parandada laste une- ja elukvaliteeti
  • muuta mõni raske teekond kergemaks

Kutsu meid infot jagama

Meie müofunktsionaalset terapeuti ja üht kliiniku loojat Ivikat võib kutsuda ka rohkem informatsiooni jagama lapsevanematele, pereõdedele, rasedatele. Varajane sekkumine algab lapsevanemate teadlikkuse tõstmisest.

Rohkem informatsiooni on võimalik lugeda ka Instagrami nupukese alt, mille leiad ülevalt päise või alt jaluse menüüst, ja kasulikku lugemist kodulehel. Huvi korral võid meile kirjutada.

Koostöö teiste spetsialistidega

Me hindame kõrgelt koostööd ka teiste spetsialistide ja arstidega, hambaravikliinikute, perearstikeskuste ja sünnitusmajadega, et tagada meie väikestele patsientidele head ja püsivad ravi tulemused.

Tervisekassa logo
Blaudent logo

Ortoteek OÜ on eelkõige füsioterapeutilisi teenuseid ja keha toetavaid tooteid pakkuv ettevõte. Keskendume kliendi tervise toetamisele – trauma, taastumisprotsess, ennetustöö. Meie suurim eesmärk on muuta inimesed liikuvaks ja seetõttu koolitame pidevalt oma meeskonda, täiustame teenuseid ning uuenduslike toodete ja tehnoloogiatega pakume kvaliteetset ja kiiret abi igale kliendile. Meie meelekindlus inimeste elukvaliteedi parandamisel on teinud meist partnerid Eesti perearstide, pereõdede, eriarstide, füsioterapeutide ja apteekidega.

TegevusTe. Sageli on rehabilitatsioonikeskustes ja haiglates järjekorrad tegevusterapeudi juurde väga pikad ning mitmetes asutustes ei töötagi tegevusterapeuti. Kuna erivajadustega laste seisukohalt on oluline saada vajaminevaid tugiteenuseid nii kiiresti kui võimalik, siis lõimegi selle võimaluse. Samuti oleme oma keskuses seadnud esikohale perekeskse lähenemise, et toetada lapsevanemaid ning pakkuda vanematele positiivset kogemust lapsega teraapiates käimisel.