fbpx

Eliana Koov

eliana koov

Teekond imetamisnõustamiseni

Mina olen Eliana. Oma erialast teekonda alustasin Tallinna Ülikoolist, kus olen õppinud psühholoogiat. Lisaks imetamisele oman teadmisi sünnitoetuses ning tegelen aktiivselt raseduskriisi nõustajana ning beebide unenõustajana.

Imetamisnõustamisega tegelen aastast 2018. Minu kirg imetamise vastu sai alguse enda tütarde sünniga. Laste saamisega mõistsin, et midagi nii loomuliku, nagu imetamine seda on, võib tekitada segadust, läbikukkumistunnet ja tunduda võimatuna!

Kuna teekonnad ei olnud kerged ja imetamise suhe jäi väga lühikeseks, tekkis minu pähe rohkem küsimusi kui vastuseid leidsin. 

Sain aru, kui oluline on edukas imetamine mitte ainult ema-lapse lähedussuhte tekkimisele ja süvendamisel ning mõlema osapoole füüsilise tervise osas, vaid ka ema vaimset tervist silmas pidades. 

Mured imetamisega on tihti sümptom. Põhjused asuvad kuskil mujal. Oma töös annan endast parima, et vastata küsimustele, mis vanematel tekivad, et leida üles edukat imetamist takistavad põhjused, need eemaldada, et väga tark tita saaks segamatult teha seda, milleks ta täiuslikult disainitud on!