fbpx

Laste füsioteraapia

Füsioteraapia on holistiline lähenemine inimesele kui tervikule põhifookusega hoida või taastada füüsilist ja liigutuslikku tervist ning heaolu, olenemata vanusest. 


Füsioteraapia teenus kätkeb endas põhjalikku hindamist ja probleemide kaardistamist, aktiivset ravi ja ravi planeerimist, ning põhjalikku nõustamist vastavalt probleemile. Meie eesmärk on teha koostööd kõigi osapooltega, sh vajadusel teised spetsialistid ning kindlasti ka lapsevanemad. Tulemuslik tegevus saab alati alguse ja tõuke kodust.

Kliinikus pakume abikätt ning tuge igas vanuses lastele, toetades parimal võimalikul viisil nende arengut ja kasvamist läbi tõenduspõhise, kuid mängulise lähenemise. Püüame leida just Teile sobiva lahenduse lapse edasise arengu ja heaolu toetamiseks ning seeläbi ka tervema ning õnnelikuma tuleviku loomiseks.

Beebide hindamine, võimlemine, vanemate nõustamine

Rühiprobleemid ning motoorika ja funktsioonide häirumine

Erinevad vigastused, traumad, valud

Skolioosispetsiifiline ravi Schroth metoodika järgi

Kroonilised probleemid ja haigused

Küsimused ja mured lapse arengu ja oskuste osas igas vanuses

Mida esimesel korral oodata ja kuidas valmistuda?

 

Olge valmis avatud vestluseks, uurin ka palju taustainfot, et endale võimalikest probleemidest selgem pilt luua.

Võite alati põhilised murekohad üles pildistada või filmida, et saaksin parema ülevaate juhuks kui teraapia ei kulge (l)ootuspäraselt.

Beebidega on kõige mugavam võimelda, kuid neil on seljas body; suurematele lastele lühikesed püksid ja särk. Liigume ruumides sokkis ja vajadusel ka paljajalu.

Beebi võiks olla enne teraapia algust vähemalt 10min üleval, ideaalis võiks olla ta puhanud ning söönud vähemalt 20min enne. 

Kui Teie lapsel on juba kujunenud oma lemmikmänguasjad, võite need alati kaasa võtta.

Suuremaid lapsi tuleks positiivselt meelestada ning rahustada: tegemist ei ole arstikabinetiga, süsti ei tehta ning esimesel korral lähtume puhtalt nende julgusest ja võimekusest uue keskkonnaga kohaneda, teeme täpselt nii palju kui võimalik ja vajalik.

Kui pöördute füsioteraapiasse skolioosiga ning Teil on juba tehtud ka röntgen, siis palun see välja prindituna kaasa võtta koos pildi kirjeldusega (pilti saate paluda ka nt perearstilt, kirjelduse leiate iseseisvalt patsiendiportaalist).