fbpx

Anneli Belkin

anneli belkin

Füsioterapeut

Töötan laste füsioterapeudina juba viimased 7 aastat ning oman väga mitmekesist ja põhjalikku kogemust nii beebide kui ka koolilastega kuni 19.eluaastani. Leiame lahenduse alates beebide asümmeetriast ning arengu hilistumisest kuni rühiprobleemide, skolioosiravi ja spordivigastusteni.

Füsioteraapiaga ei ole kunagi liiga vara või hilja alustada ning väga sageli on abi ka lihtsalt põhjalikust nõustamisest ja turvalisest kohast professionaalse informatsiooni saamiseks, et langetada edasised otsused juba teadlikumast positsioonist, olgu see siis edasiste sekkumiste planeerimiseks, koduse keskkonna kohandamiseks või hoopis julgustus sama hästi jätkamiseks.

Ootame tihedat koostööd nii lastelt kui ka vanematelt, et usalduslikus keskkonnas luua parimad võimalused kõiki rahuldava tulemuse saavutamiseks.

Peamiselt viime läbi teraapiat oma Järve tn ruumides, kuid eelneval kokkuleppel saame pakkuda ka füsioteraapiat Teie kodus.

Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia erialal, oman 7.taseme kutsetunnistust ning omandan hetkel kõrgemat haridus ka TalTechis e-riigi teenuste erialal.

Suhtlen Teiega nii eesti kui ka inglise keeles.